W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce prywatności".
Przejdź na stronę główną    |    Forum    |    Start    |    Mapa    |    E-mail     Szukaj
O nas
Katalog
PROMOCJE
Nowości
Nasze certyfikaty
OSAA w obiektywie
Firmy zrzeszone w OSAA
Kontakt
Start Kontakt

Kontakt

Drukuj Poleć znajomemu

Adres korespondencyjny: (Centrala) OSAA Sp. z o.o. | ul. Nakielska 175a | 85-347 Bydgoszcz



Skontaktuj się z nami: (numery telefonów) 52 322 52 70 | 52 366 04 80 | 52 366 04 81 | (e-mail) osaa@osaa.com.pl

Robert Koch Dyrektor Handlowy rkoch@osaa.com.pl wew. 106
Tomasz Idzik Dyrektor ds. Rozwoju tidzik@osaa.com.pl ---
 
Celina Hanelt Referent ds. Handlowych chanelt@osaa.com.pl wew. 101
Anna Majewska Specjalista ds. Sprzedaży amajewska@osaa.com.pl wew. 102
Mateusz Majewski Starszy Referent ds. Handlowych mmajewski@osaa.com.pl wew. 103
Paulina Oleś Pracownik Administracyjno-Biurowy poles@osaa.com.pl wew. 104
Arkadiusz Szpunar Specjalista Systemów Informatycznych aszpunar@osaa.com.pl wew. 105


Zarząd i dane Spółki
:

Piotr Krupka Prezes Zarządu
Adrian Męczyński Wiceprezes Zarządu

NIP: 967-11-34-407, KRS: 0000186500 (Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego)
Wysokość kapitału zakładowego: 893 050,00 zł


Imię/Nazwa:
Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
  Kasuj     Wyślij  
pola wymagane
    
O nas   |   Katalog   |   PROMOCJE   |   Nowości   |   Nasze certyfikaty   |   OSAA w obiektywie   |   Firmy zrzeszone w OSAA   |   Kontakt